Телевізор не бачить Вай-Фай: можливі проблеми при підключенні Смарт ТВ 

Телевізор не бачить Вай-Фай: можливі проблеми при підключенні Смарт ТВ

Багато телеглядачів пам’ятають часи, коли по телевізору можна було налаштувати лише декілька телеканалів. Тоді з нетерпінням чекали на суботу чи неділю, коли показували цікаві фільми або транслювали концерти відомих виконавців.

Зараз ситуація змінилася докорінно. Якщо у вас вдома встановлена плазма Самсунг з підтримкою Смарт ТВ, маєте змогу дивитися будь-що і будь-коли. Достатньо увійти в інтернет і вибрати улюблений фільм чи просто спостерігати за короткими відео з кошенятами та песиками з ТікТок та YouTube.

TV Wi-Fi connection

Утім, іноді глядачі стикаються з різноманітними проблемами. Наприклад, телевізор Самсунг не ловить Вай-Фай. Але навіть, якщо використовуєте дротове з’єднання, мережа теж може зникати. З чим пов’язана проблема, що телевізор не бачить Вай-Фай чи дротовий інтернет, та як знайти вихід із цієї прикрої ситуації?

Способи підключення телевізорів до Інтернету

Перш ніж перейти до виправлення проблем, варто зрозуміти, які способи підключення до інтернету доступні для вашого телевізора:

 1. Провідне підключення (Ethernet). Цей метод зазвичай найстабільніший. Вам потрібно просто підключити Ethernet-кабель від вашого маршрутизатора до порту Ethernet на задній панелі телевізора.
 2. Бездротове підключення (Wi-Fi). Більшість сучасних телевізорів підтримують підключення до Wi-Fi мережі. Вам потрібно вибрати мережу Wi-Fi на екрані телевізора, ввести пароль (якщо він потрібен) і підтвердити підключення.
 3. Bluetooth підключення. Деякі телевізори також можуть підключатися до інтернету через Bluetooth, але цей метод менш поширений.

Отже, якщо плазма Самсунг перестала бачити Вай-Фай, чи сигнал через дроти став слабшим, слід шукати відповідні розв’язки цієї проблеми

Можливі проблеми та їх вирішення

1. Телевізор не бачить Wi-Fi

Якщо ваш телевізор Samsung не може виявити Wi-Fi мережу, спробуйте наступні кроки:

 • Перезавантажте маршрутизатор і телевізор. Часом це може допомогти вирішити проблему.
 • Перевірте сигнал Wi-Fi. Можливо, проблема у віддаленості між телевізором і маршрутизатором. Спробуйте підключити інший пристрій до тієї ж мережі Wi-Fi, щоб перевірити сигнал.
 • Перевірте пароль. Переконайтеся, що ввели актуальний пароль Wi-Fi.
 • Оновіть програмне забезпечення телевізора. Іноді оновлення програмного забезпечення може виправити проблеми з підключенням до Wi-Fi.
 • Використання альтернативних методів підключення. Якщо проблеми з Wi-Fi тривають, ви можете спробувати підключити телевізор за допомогою Ethernet-кабелю або через Bluetooth.

TV Wi-Fi connection

2. Проблеми з маршрутизатором

Іноді причина проблем з Wi-Fi може бути не в самому телевізорі, а в маршрутизаторі. У цьому випадку:

 • Перезавантажте маршрутизатор. Це може вирішити тимчасові проблеми з мережею.
 • Перевірте налаштування маршрутизатора. Переконайтеся, що ви коректно налаштували мережу Wi-Fi і не маєте обмежень доступу для підключення телевізора.
 • Оновіть програмне забезпечення маршрутизатора. Іноді оновлення маршрутизатора може вирішити проблеми з підключенням.

Якщо жоден з цих методів не допомагає розв’язати проблему, зверніться до сервісного центру з обслуговування клієнтів.

Не слід відкидати й моральне зношення техніки. Наприклад, часто люди використовують один і той самий роутер впродовж десяти чи більше років. Він не забезпечує достатню швидкість передавання бездротового сигналу. Саме через це ми можемо стикатися з тим, що телевізор Самсунг зупиняє трансляцію, і доводиться чекати, поки завантажуються дані. Для телевізорів Самсунг зі Смарт ТВ варто оновити маршрутизатор, або використовувати дротове підключення через порт LAN.